Виберіть свою мову

Шановні колеги!

Українська асоціація досконалості та якості запрошує Вас взяти участь в он-лайн конференції з системного управління якістю, яка відбудеться 12 листопада 2021 року з 10.00 до 15.00. Цей форум проводиться в рамках Європейського тижня якості, який в цьому році буде проходити під девізом "Долаючи наступний рубіж з якістю". Саме цій темі будуть присвячені ключові доповіді: як повинні розвиватися системи менеджменту в організаціях, щоб дозволяти їм відповідати на нові виклики і долати нові рубежі.

Серед ключових питань, які будуть розглянуті на форумі:
- лідерство та мотивація персоналу: як забезпечити їх ефективність;
- врахування та балансування потреб зацікавлених сторін;
- сталий розвиток: тенденції посилення вимог до компанії з боку споживачів і суспільства;
- розвиток клієнтоорієнтованості в діяльності компаній; - проектний менеджмент та тенденції його розвитку (на основі перегляду PMBOK у 2021 році).

За зазначеними питаннями передбачені виступи відомих фахівців з України, Австралії, Польщі: як представників успішних підприємств, так і консультантів і тренерів. Серед доповідачів, які підтвердили свою участь:
- Петро Калита, президент Української асоціації досконалості та якості;
- Алекс Єзрахович, керівник консалтингової компанії АЕConformity Pty Ltd (Австралія);
- Олександр Олександров, керівник групи компаній «Віалек»;
- Оксана Сахно, віце-президент PMI Ukraine Chapter (об'єднання професіоналів з проєктного менеджменту);
- Дмитро Іванов, представник керівництва з системи якості у Schumacher Packaging (Польща).

Просимо попередньо зареєструватися для участі у форумі одним зі способів: - зареєструватися для участі у форумі у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/events/411055720401022  (там же буде розміщуватися уся інформація щодо його підготовки та будуть пізніше викладені його записи); - повідомити про свою участь у форумі в Українську асоціацію досконалості та якості за поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .ua або за телефоном (044) 541-05032, моб. 050 413 64 54. Форум буде проведено на он-лайн платформі Zoom з трансляцією у Facebook. Посилання на трансляцію буде розміщене за вказаним посиланням у Facebook та надіслано усім, хто зареєструється за електронною поштою чи телефоном. Трансляція та перевірка зв’язку почнеться о 9.30.

Більше інформації про захід можна отримати в оргкомітеті у Тараса Калити (050 358 95 37) та Анжеліки Зенцевої (050 413 64 54).

Програма форуму>>>