Компанія професіоналів якості "СИСТЕМИ"

Компанія професіоналів якості "СИСТЕМИ" - професійна консалтингова організація, яка надає підприємствам допомогу з удосконалення систем менеджменту з метою підвищення їх конкурентоспроможності та ділової досконалості.

Надаючі консалтингові послуги ми допомагаємо створити не просто систему, що формально відповідає вимогам певного стандарту, але ефективну систему менеджменту, яка задовільняє потреби і бачення вищого керівництва організації – партнера, включаючи і відповідність стандартам. На наше переконання, такий підхід дозволяє нашим партнерам створювати реально функціонуючі системи менеджменту, що допомогають їм досягати стратегічні цілі. Як свідчать результати опитувань партнерів, співпраця з КПЯ "СИСТЕМИ" дозволила їм не просто отримати сертифікати, але підвищити задоволеність споживачів і персоналу, покращити організацію робіт, зменшити кількість помилок. Врешті, все це призводить до покращення фінансових результатів.

Системи менеджменту біля шестидесяти підприємств, розроблені з допомогою КПЯ "СИСТЕМИ", були сертифіковані SGS, TUV, ОССЯ “ПРИРОСТ”, Bureau Veritas та іншими органами з сертифікації на відповідність до різних стандартів. Цей перелік органів з сертифікації є свідченням незалежної та об’єктивної перевірки високої якості наших послуг. На наше переконання, ефективні та реально працюючі системи менеджменту, створені за участю КПЯ "СИСТЕМИ", можуть бути сертифіковані будь-яким органом з сертифікації на вибір організації - партнера.

Удосконалення системи менеджменту реалізується як спільний проект КПЯ "СИСТЕМИ" та організації – партнера до якого максимально залучається весь її персонал. В рамках цього проекту консультанти Центру:
• проводять аналіз поточного стану системи менеджменту, приймають участь у розробці заходів з її удосконалення;
• проводять навчання різних категорій персоналу;
• надають методичні рекомендації та зразки документів, приймають участь у їх доробці та адаптації до специфіки підприємства, проводять експертизу розробленої документації;
• беруть участь у впровадженні документації та внутрішніх аудитах системи менеджменту, супроводжують процес сертифікації (за необхідності).
На наше переконання, саме такий підхід забезпечує створення функціонуючої системи менеджменту, яку спеціалісти організації – партнера зможуть у подальшому самостійно удосконалювати згідно власних цілей.

 

Місія

  • Сприяти підвищенню конкурентоспроможності та досконалості наших замовників

  • Забезпечувати умови для всебічного розвитку та зростання співробітників

  • Робити внесок у розвиток вітчизняної економіки

Система цінностей

  • висока професійність співробітників, їх постійний розвиток - ключ до високої якості послуг, що надаються споживачам;

  • надання широких повноважень співробітникам стимулює їх до творчої роботи і забезпечує максимальну гнучкість роботи зі споживачами, врахування їх індивідуальних побажань;

  • ми надаємо нашим споживачам комплексні послуги, допомагаємо їм у розв'язанні основних проблем в галузі управління, розвиваємо з ними довготермінові партнерські стосунки;

  • завдяки розгалуженим зв'язкам з нашими партнерами ми використовуємо у своїй роботі найкращий світовий і вітчизняний досвід;

  • співробітники КПЯ "СИСТЕМИ" - це колектив однодумців, яким приємно та цікаво працювати разом, і які отримують всебічне задоволення від своєї роботи;

  • наша діяльність є корисною для України, підвищення конкурентоспроможності наших споживачів та розповсюдження знань в галузі якості сприяє розвитку вітчизняної економіки.

Ця система цінностей забезпечує конкурентні переваги КПЯ "СИСТЕМИ": високу ефективність та якість послуг, велику увагу до побажань замовників, конкурентоспроможні ціни послуг та терміни розробки, задоволеність персоналу.

 

Директор КПЯ "СИСТЕМИ" Тарас Петрович Калита
Україна, 02002, м.Київ, Микільсько-Слобідська, 6-б
Тел.: (044) 451-88-18 (багатоканальний)
E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;