Виберіть свою мову

З метою сприяння Вашій організації в подальшому русі до вершин досконалості Українська асоціація досконалості та якості (УАДЯ), як національний партнер EFQM (Європейського фонду управління якістю), пропонує унікальну послугу з оцінювання та визнання рівня організаційної досконалості: Схему сертифікації EFQM «Визнана досконалість».

Оцінювання за цією схемою проводиться на базі Моделі досконалості EFQM – одного з найбільш ефективних та сучасних інструментів діагностики та удосконалення діяльності організацій. Ця Модель відображає європейське та світове бачення ідеальної організації; відповідно, оцінювання за Моделлю – це процес порівняння реальної організації з цим ідеалом, визначення її сильних і слабких сторін.

Схема сертифікації «Визнана досконалість» була створена EFQM для організацій, які прагнуть підвищити досконалість, хочуть мати інструмент для відстеження прогресу на цьому шляху, святкувати успіхи та отримувати імпульси до подальшого руху. В залежності від досягнутого результату («схожості на ідеал Моделі») вони отримують сертифікат EFQM «Визнана досконалість» рівня 3, 4 або 5 зірок.

EFQM реалізує цю схему як самостійно, так і через мережу національних партнерів у різних країнах, зокрема, в Україні – через УАДЯ. Інформація про підприємства, які отримали відповідні сертифікати, заноситься до загального реєстру EFQM. Детальніша інформація про цю схему розміщена на сайті EFQM: http://www.efqm.org/what-we-do/recognition/recognised-for-excellence.

Участь в схемі сертифікації EFQM «Визнана досконалість» дозволяє:
- Зрозуміти практику роботи кращих організацій Європи – Модель досконалості EFQM, за якою відбувається оцінювання, є узагальненим описом досвіду роботи та бачення провідних європейських організацій.
- Порівняти діяльність Вашої організації з кращими європейськими компаніями- команда незалежних фахівців надасть Вам поради про те, як краще розвивати Ваш бізнес.
- Краще зрозуміти свою організацію – за підсумками оцінювання надається детальний звіт зі всебічним описом сильних сторін та сфер для удосконалення організації.
- Визначити шляхи подальшого удосконалення своєї діяльності – вся процедура спрямована на те, щоб допомогти організації зробити наступні кроки з удосконалення.

Отримання сертифікату EFQM «Визнана досконалість» дозволяє:
- Підвищити свою репутацію - продемонструвати, що робота Вашої організації відповідає визнаному європейському розумінню досконалого бізнесу.
- Мотивувати Ваших співробітників - відчуття успіху надихають, мотивують і заряджають Ваших співробітників на всіх рівнях в позитивній і конструктивній атмосфері.
- Увійти до клубу успішних організацій – успіх сприяє встановленню взаємовигідних контактів з кращими організаціями різних країн, що застосовують Модель досконалості EFQM.
Серед вітчизняних організацій, які отримали визнання в рамках цієї схеми: ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «ДТЕК-Сервіс», ТОВ «Юрія-Фарм», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ПАТ «Одеескабель», Київський національний економічний університет, тощо.

Запрошуємо Вашу організацію взяти участь у схемі сертифікації EFQM. За потреби готові надати додаткову інформацію щодо цієї схеми та щодо Моделі досконалості EFQM в цілому для прийняття рішення.
Контактні особи, які можуть надати додаткову інформацію: Тарас Калита (050) 358 95 37, Анжеліка Зенцева (044) 541-05-32, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Отримати заявку >>>