“Якість як краса: приваблює всіх.
Якість як талант: або є, або ні.
Якість як гроші: бажають усі”

Кафедра управління якістю створена в 2002 р. зі складу співробітників Державної науково-дослідної лабораторії з контролю якості лікарських засобів НФаУ.

Створення кафедри стало необхідним заходом в рамках реалізації стратегічного плану щодо розширення напрямів підготовки студентів університету у зв’язку із зростанням потреб фармацевтичного сектора країни у фахівцях з контролю, забезпечення й управління якістю.

Кафедра є випусковою для здобувачів знань зі спеціальності “Менеджмент” освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація” (освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр, кваліфікація “Магістр з управління якістю”).

На кафедрі викладаються дисципліни і для інших спеціальностей Університету.
За період 2002-2018 рр. на кафедрі було підготовлено понад 1600 фахівців з якості для України та 17 країн світу. Випускниками кафедри є високопосадовці МОЗ, Держлікслужби України, інших регуляторних і наглядових органів, виробничих підприємств, дистриб’юторських компаній та аптечних мереж. Окрім того, студентами кафедри були й фахівці багатьох інших галузей – від працівників нафтопереробної, харчової й легкої промисловості – до військових, юристів, лінгвістів та лікарів. Питання якості останні роки набувають ще більшої актуальності, що пов’язано з необхідністю підвищення конкурентоспроможності національних товаровиробників та збільшення експортного потенціалу. Саме з цих причин на деякі форми навчання за освітньою програмою “ЯСС” останній час стабільно спостерігається конкурс понад двох претендентів на місце.

У складі кафедрі працює 2 професора, 5 доцентів та 1 асистент (3 доктора наук, 6 кандидатів наук).
Всі викладачі мають відповідну фахову компетентність за напрямом дисциплін, що викладають.

Викладачі задіяні до викладання профільних дисциплін освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація”, мають відповідні свідоцтва й сертифікати (зокрема, сертифікати Європейської організації з якості (EOQ), Німецького товариства з сертифікації систем менеджменту (DQS), УкрНДНЦ тощо), що підтверджує їх компетентність і дозволяє професійно займатися аудитами систем менеджменту та практичною консалтинговою діяльністю.

Адреса розташування кафедри: Україна, м. Харків, 61168, вул. Валентинівська, 4, навчально-виробничий корпус, к. №2.
Тел.: (+380572) 68-56-71, 097 330-33-22
Web: http://quality.nuph.edu.ua/
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.