Міжнародна Акціонерна Авіаційна Компанія «УРГА»
Контактні дані:
25005, м. Кіровоград, вул. Добровольського, 1А,
Адмін-будівля
Телефон: +380(522)353504 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон: +380(522)353511 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел/факс: +380(0522)351186
Навчально-льотний центр
Телефон: +380(522)353528 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Навчально-тренувальний центр з АБ
Телефон: +380(67)5203109 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Представник МААК "УРГА " в м. Київ
Телефон: +38 067 520 07 84 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Веб-сайт: www.urga.com.ua


Генеральний директор: Галінський Олександр Іванович
Міжнародна акціонерна авіаційна компанія «УРГА» – це українська авіаційна компанія, яка активно розвивається, заснована в серпні 1993 року і вже завоювала визнання на міжнародному ринку авіаційних послуг.
Більше 20 років МААК «УРГА» упевнено йде до досягнення своїх цілей, найважливішими з них являються безпека і комфортність авіаперевезень.

Авіакомпанія має ліцензію Державної авіаційної адміністрації України на виконання вантажних перевезень в 134 країни світу.
Авіакомпанія «УРГА» сертифікована Міжнародною Організацією Цивільної Авіації ICAO, а з 2001 року є членом Європейської асоціації регіональних авіаліній ERA.

З грудня 1994 року МААК «УРГА» включена в список перевізників в Міжнародній Організації Цивільної Авіації (ICAO), Організації Об’єднаних Націй, за контрактами якої авіакомпанія працює і сьогодні.

Льотний, технічний і диспетчерський персонал має значний досвід виконання і обслуговування польотів, у тому числі міжнародних.
Авіакомпанія «УРГА» пропонує послуги з організації індивідуальних чартерних рейсів. У нашій компанії Ви можете замовити як пасажирський, так і вантажний літак, котрий повністю відповідає Вашим вимогам не тільки за рівнем комфорту і місткості салону, але і за запланованим на переліт бюджетом.

Ми пропонуємо оглядові індивідуальні та групові (до 3-х чоловік) польоти на літаку Cessna-172R
Повітряний парк літаків МААК «УРГА» охоплює цілий спектр різних типів літаків: Saab-340, Ан-24, Ан-26, Ан-26 В100, Cessna-172.
На базі МААК «УРГА» створено два навчальних центри:
– Навчально-льотний центр.
– Навчально-тренувальний центр з підготовки персоналу з АБ.

Навчально-льотний центр «УРГА» – це льотна школа, котра йде в ногу з часом і створена на базі авіакомпанії МААК «УРГА» в 2009 році. Володіючи величезним досвідом початкової підготовки і перепідготовки пілотів, набутим на ПС Ан-24, Ан-26, ми готуємо приватних пілотів на ПС Cessna-172.

Навчально-тренувальний центр МААК «УРГА» з підготовки персоналу з авіаційної безпеки.
Навчально-тренувальний центр здійснює підготовку персоналу з авіаційної безпеки, згідно з сертифікатом Державіаслужби України № UA / AS-01/2014, шляхом організації та проведення очного та дистанційного навчання слухачів.
Політика МААК «УРГА» в сфері якості

Авіакомпанія орієнтується на постійне підвищення якості авіаційних послуг, задоволення потреб своїх споживачів та партнерів. З цією метою в авіакомпанії впроваджено Систему управління якістю. У листопаді 2004 року Система управління якістю МААК «УРГА» пройшла офіційне підтвердження за міжнародним стандартом якості ISO 9001:2000, про що авіакомпанії були видані відповідні сертифікати. У 2013 р. авіакомпанія успішно пройшла чергову сертифікацію Системи управління якістю, яка підтвердила її відповідність стандарту ISO 9001:2008.

Стратегічні напрями в діяльності компанії в сфері якості наступні:
• пошук шляхів підвищення якості послуг, їх безпеки і надійності;
• розширення міжнародного ринку авіаційних послуг;
• збільшення парку повітряних суден;
• переобладнання і модернізація авіаційної техніки;
• навчання та підвищення кваліфікації персоналу;
• створення благ для персоналу, акціонерів та суспільства за рахунок прибутковості фінансово-господарської діяльності компанії.

Система управління якістю як засіб реалізації Політики в сфері якості, заснована на наступних цінностях:
• індивідуальному підході до споживачів авіаційних послуг;
• чесності, порядності у відносинах з персоналом, споживачами, акціонерами та суспільством;
• патріотизмі і професіоналізмі персоналу;
• постійному впровадженню інновацій і удосконалень