Приватне акціонерне товариство «ПЛАСКЕ», код ЄДРПОУ 30202681
Контактні дані:
Поштова адреса: а/я 299, г. Одесса, 65001, УКРАИНА
Місце знаходження: Україна, м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 12
Тел: +38 (048) 7 385 385; Факс: +38 (048) 7 385 375
Тел: +38 (048) 7 288 288; Факс: +38 (048) 7 287 221
Skype: plaske.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;  Веб-сайт: www.plaske.ua
Генеральний директор: Соколов Сергій Борисович
Про Організацію:
Організація АТ «ПЛАСКЕ» була заснована 5 листопада 1998 року.
Основні напрямки діяльності Організації:
Організація управління ділом.
Організація виробництва продукції.
Організація торгово-комерційної діяльності.
Організація подорожей.
Організація інформаційно – консультаційного обслуговування.
Організація доставки продукції.

Сприяючи стійкому розвитку суспільства, Організація у своїй щоденній діяльності сприяє просуванню 10 принципів Глобального договору ООН в області дотримання прав людини, стандартів праці, підтримки навколишнього середовища й протидії з корупцією у своїй щоденній діяльності. Для того щоб керувати процесами своєї діяльності, АТ «ПЛАСКЕ» надає велике значення системі організаційного управління. Основна мета такого управління – постійне вдосконалення. Для цього впроваджуються і підтримуються в процесі функціонування всі інноваційні рішення, які відповідають Політиці організації. Для нас дуже важливий міжнародний досвід і тенденції ринку. За основу вдосконалення діяльності ми беремо кращі світові практики організацій, а також розробки та пропозиції міжнародних організацій, таких як Міжнародна організація по стандартизації (ISO). Для задоволення вимог Споживачів, досягнення успіху та підвищення добробуту Зацікавлених сторін ми підтримуємо стандарти ISO 26000, «Інвестори в людей», SA 8000, ISO 28000, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001. Для цього ми ведемо активну громадську роботу і є учасником і членом більш ніж двадцяти громадських організацій, асоціацій і рад міжнародного і національного рівнів. Найбільш важливим і стратегічним ми вважаємо своє співробітництво з міжнародними організаціями, такими як Європейська Економічна Комісія ООН (UNECE), Міжнародна торговельна палата (ICC), Федерація міжнародних асоціацій експедиторів (FIATA), Організація співробітництва залізниць (ОСЗ), Міжнародний союз залізниць (МСЗ), Координаційна рада з транссибірських перевезень (КСТП), Асоціація Схід-Захід (East West), Європейська Бізнес Асоціація, Асоціація транспортно-експедиційними організацій України “УКРВНЕШТРАНС”, Асоціація міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

Одними з найважливіших проектів для України, в яких Організація займає активну позицію, є організація створення Системи портового співтовариства (СПС), мета якого – інтеграція всіх учасників транспортного і вантажного процесів в порту в єдиний інформаційний простір (принцип «єдиного вікна») з можливістю надання та доступу до інформації, що використовується в рамках технологічних процесів в порту із застосуванням засобів технічного захисту державного зразка, а також впровадження залізничної накладної ЦИМ/СМГС, як єдиного перевізного документа в електронній формі при комбінованих перевезеннях з участю залізничного транспорту.

Розвиваючись в економічному відношенні, значну частину своїх ресурсів ми направляємо на підтримку і розвиток культури нашого рідного міста Одеси і держави. Більшість наших соціально-культурних проектів мають багаторічний і системний характер. Ми пишаємося тим, що серед наших багаторічних партнерів Одеський Національний академічний театр опери та балету, Одеський літературний музей, Одеська Національна наукова бібліотека ім. М. Горького, Одеська Єпархія і Всесвітнього клубу одеситів.

Ми сподіваємося, що досвід та компетентність співробітників АТ «ПЛАСКЕ» дозволить Організації і надалі підтримувати високий рівень обслуговування наших Споживачів за допомогою максимальної економії часу і матеріальних ресурсів, слідуючи девізу – САМЕ ВЧАСНО!